Koolispordi parimad maastikul jooksjad selgusid traditsiooniliselt Palal

Koolispordi avavõistlusel neljapäeval 21. septembril kogunesid tublid Peipsiääre valla üldhariduskoolide maastikujooksjad Pala staadionile, et omavahelises heitluses selgitada välja parimad maastikujooksjad kuues erinevas võistlusklassis, kokku 60 võistleja seast.
Kõige esimesena startisid 1.-3. klassi tüdrukud ning kiireim oli 500m maastikuringil Roosi-Pärl Pirk A. Haava nim Pala koolist ajaga 1.54. Sama vanuseklassi poisse osales kümme ning seal oli rajal finishiheitluses napimast-napilt parim Matvei Pašenkov Juhan Liivi nim Alatskivi koolist ajaga 1.47,17.
Tüdrukute 4.-6. klassi üheksa võistleja seas võidutses Juhan Liivi nim Alatskivi võistleja Mirtel Rebane ajaga 1.42. Kaheteist arvulise võistleja osalusega 4.-6. klassi poiste seas võitis suhteliselt kindlalt Mattias Zirk, ajaga 1,38, A. Haava nim Pala koolist .
Kõige vanemas võistlusklassis 7.-9. klassi õpilaste seas võitis meistritiitli tütarlastest Anna-Liisa Oras Pala koolist, ajaga 1.45 ning poistest võitis ülekaaluka eduga, aga juba 1000m distantsil Vara põhikooli noormees Jakob Petmanson ajaga 3.24.
Loodetavasti saavad kõik võistlejad kooliaasta esimesest indu juurde ning järgmistel võistlustel on osalus ja kandepind juba veelgi suurem. Järgmised Peipsiääre valla koolispordimeistrid selguvad oktoobrikuus jalgpallis.